Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursie "WY(ko)MIKSUJ SIĘ Z DOPALACZY!". Stwórzcie w klasie komiks i pokażcie, że dopalacze to już historia! – to wystarczy, by wygrać w konkursie. Do udziału w konkursie zapraszamy całe klasy.

Co należy zrobić? To bardzo proste!

  • Na kartce A4 narysujcie wspólnie komiks i pokażcie w nim historię, jak dopalacze kradną życie.
  • Przekażcie swoje prace wychowawcy klasy lub p. Paulinie Lasocie.

            Uczniowie zwycięskich klas wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową oraz zwiedzą Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

            Partnerami są Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Ministerstwo Zdrowia. To oni razem z MEN zafundują nagrody laureatom.

 
 
Olimpiada Artystyczna
Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w jubileuszowej 40 edycji Olimpiady Artystycznej. Olimpiada Artystyczna obejmuje dwie sekcje – historii muzyki i historii sztuki.
Termin składania wypełnionej Karty Uczestnika upływa 9 października 2015 r. Kartę należy przekazać nauczycielowi prowadzącemu. Tytuł laureata i tytuł  finalisty Olimpiady Artystycznej uprawnia do zwolnienia z egzaminu maturalnego odpowiednio: z historii muzyki – uczestników sekcji historii muzyki, z historii sztuki – uczestników sekcji historii sztuki.
Szczegóły na stronie:
 
 

 

"Moje spotkania z Puszczą" 

Zapraszamy do udziału w konkursie "Moje spotkania z Puszczą" , który w tym roku szkolnym odbywa się pod hasłem "Puszcza Kozienicka skarbnicą bioróżnorodności" . Przedmiotem konkursu mogą być prace przedstawiające Puszczę Kozienicką w następujących odsłonach:

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ma on nową formułę. Uczniwie mogą :

- Siedliska przyrodnicze Puszczy Kozienickiej.

- Flora, fauna i mykobiota Puszczy Kozienickiej.

Ewentualne pytania proszę kierować do p. Barbary Mazur.

V edycja konkursu na komiks.

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie już po raz piąty głasza konkurs na komiks promujący Program Operacyjny Kapitał Ludzki, pt. „Człowiek - najlepsza inwestycja". Szczegóły na stronie  http://wup.mazowsze.pl/new/?aktualnosci=1&aid=1889874345

"Szkoła przyjazna honorowemu krwiodawstwu"

....to konkurs dla  szkół i uczniów - dawców krwi, którzy w trakcie trwania nauki trzykrotnie wezmą udział w akcji organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W nagrodę otrzymają świadectwo dojrzałości społecznej i drobne upominki. Zostaną one wręczone podczas uroczystości zakończenia szkoły.

Szkoły, które zbiorą najwięcej krwi zostaną nagrodzone zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie internetowej  www.rckik.radom.pl . Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

Jubileusz 80-lecia

Kalendarz

Styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31