• Default
  • Title
  • Date
  • Random

W dniu 11.02 odbyły się indywidualne powiatowe zawody łyżwiarskie na lodowisku przy publicznym gimnazjum nr 1 w pionkach. Wzięły w nim udział uczennice naszej szkoły w składzie: Wiktoria Jaraszek (Ic), Karolina Korcz, Natalia Jaroszek, Magdalena Mazur (IIc) oraz Ewa Ogonowska (IIIc) oraz uczniowie w składzie: Michał Czerski (Ib), Adam Fiołna, Bartek Wach (IIb), Bartek Kurowski i Kacper Wdowiak (IIIc). Wszyscy nasi reprezentanci znaleźli się w finałowej dziesiątce, dodatkowo dwie uczestniczki znalazły się na podium. Karolina Korcz (IIc) zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal, a pierwsze miejsce wywalczyła Wiktoria Jaraszek (Ic) zdobywając złoty medal. Jak przyznali organizatorzy, każdy, kto przejechał tor przeszkód posiada niezwykłe umiejętności łyżwiarskie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy